Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/fzf/public_html/snv.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Nakrycia głowy, które robią wrażenie

Efektowne czapki i kapelusze na karnawał

Lada dzień twoje wielkie wyjście! W karnawale będzie ich cała masa, ale Ty, za każdym razem będziesz przeżywać kolejny udział w balu równie mocno. Dlaczego? Choćby dlatego, że nie często zdarza Ci się gdziekolwiek wyjść, albo dlatego, że będziesz tam z NIM/ z NIĄ, albo dlatego, że aby pójść na bal maskowy koniecznie trzeba się przebrać. Przebrać za coś lub za kogoś- postać literacką, bajkową, filmową; realną lub fikcyjną… Hm czyli za co? za kogo? Wzory masek karnawałowych– czy się przydadzą? Spokojnie. Te pytania zadaje sobie każdy, kto wcześniej powiedział: „Nie, nie zabraknie mnie na tym przyjęciu.”

Zdeklarowanie się, zaproszenie osoby towarzyszącej, zakupienie biletów, to pierwsze kroki. Kolejnym jest wybranie postaci , w którą chcemy się wcielić, ewentualnie skonfrontowanie naszego pomysłu z partnerem/partnerką, a następnie udanie się do nabycie bądź wypożyczenie właściwego kostiumu. Zazwyczaj na tym się kończy. Gdy nadchodzi TEN wieczór, zakładamy to, co udało nam się skompletować i bawimy się, po prostu, tak do białego rana. Niemniej, bardzo często, stroje które kupujemy lub wypożyczamy nie są do końca takimi, jakimi chcielibyśmy aby były. Zdarza się też, że są niekompletne. W takiej sytuacji, mamy dwa wyjścia: zaakceptować kostium takim, jakim jest lub wzbogacić go według własnego uznania. Różnorakich dodatków, którymi możemy się posłużyć jest bez liku. Nietrudno będzie zatem stworzyć stylizację na miarę wariackiego karnawału.

Nakrycia głowy są tym, co z całą pewnością pomoże nam osiągnąć zadowalający efekt końcowy. Kolorowe peruki, treski, tupeciki; czapki: bejsbolówki, wełniane, berety, meloniki, z „uszami”; kapelusze: z rondem, bez ronda, wąskie, szerokie, małe- niepozorne, duże- efektowne, spiczaste- tiary, cylindry, płaskie, eleganckie, ekstrawaganckie; futrzane nauszniki, chusty, apaszki, opaski, woalki, wianki i wiele innych. A każde z tych nakryć, charakterne i charakterystyczne. Wystarczy tylko dobrać takie, które dopełni naszą stylizację czyniąc ją fantastyczną i niepowtarzalną!

Jeśli natomiast chcemy zadziwiać, szokować i śmieszyć, to wymyślmy coś naprawdę odlotowego! Dla przykładu: 1) przebierzmy się za bobasa, ale zamiast zakładać pampers na pupę (na to i tak pewnie nikt by się nie odważył), załóżmy go na głowę 2) starą gazetę porwijmy na kawałki, z tych kawałków zróbmy kulki, a z nich z kolei sklejmy cylinder 3) połączmy ze sobą 3 plastikowe kubki i korona gotowa!