Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/fzf/public_html/snv.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Przebrania na karnawał dla panów

Męskie kostiumy karnawałowe

Mężczyźni, z reguły nie lubią zbytnio ingerować w to, co stworzyła natura, a więc, m.in., w swój naturalny wygląd. Dbanie o siebie- o tak, ale tylko w takiej formie, by być schludnym i porządnym; bez zbędnych zabiegów. Farbowanie włosów, poprawianie urody lekkim makijażem, minimalna czy diametralna wymiana garderoby- to raczej nie wchodzi w grę. Oczywiście, są panowie, którzy metamorfozy wprost uwielbiają, aczkolwiek zdecydowanie są oni w mniejszości. Tak czy owak, mimo niechęci do jakichkolwiek zmian, choćby najmniejszych, gdy rozpoczyna się karnawał, panowie naginają nieco swoje zasady i poddają się przeróżnym stylizacjom. W końcu, udział w balu maskowym do czegoś zobowiązuje. Tego typu imprezy rządzą się swoimi prawami i należy się im bezwzględnie podporządkować. Efektowny kostium plus takie też dodatki, a oprócz tego niecodzienny makijaż i fryzura, to absolutny mus na przyjęciu karnawałowym!

Chłopcy, zarówno ci mali, jak i duzi, kochają super bohaterów. Aby się o tym przekonać, wystarczy obejrzeć zdjęcia z dzieciństwa czy właśnie, wziąć udział w balu maskowym. Obok królowych, księżniczek, wróżek i elfich dam, bo takie zazwyczaj stylizują się kobiety (kostiumy karnawałowe dla pań), na parkiecie zapewne pojawi się niejeden Spiderman, Superman, Batman czy Zorro– każdy gotowy podać ramię pięknej damie, niekoniecznie w opałach.

Błędem jednak jest generalizowanie- nie każdy facet udając się na bal przebierańców, będzie chciał wskoczyć w strój super bohatera– dobrego, przyzwoitego, honorowego. Zazwyczaj jest tak, że decydujemy się wcielić w postać, która pod żadnym względem nie przypomina nas samych. Odrywamy się zatem od swojego prawdziwego wizerunku możliwie najbardziej jak się da. Odegranie roli „czarnego charakteru”, gdy na co dzień jest się porządnym, uczciwym człowiekiem, to nie lada wyzwane. Takim posunięciem jesteśmy w stanie zaskoczyć wszystkich znajomych, bo siebie zaskakujemy przecież każdego dnia.

Negatywne, niejednokrotnie budzące strach postaci, w które panowie chętnie wcielają się w karnawale, to przede wszystkim gangsterzy, piraci, zombie, wampiry, potwory różnej maści, psychopaci, seryjni mordercy, których znamy z książki, komiksu, opowiadań bądź z ekranu. Tylko takie znane twarze/gęby są bowiem w stanie wywołać pożądaną reakcję u innych. Poza tym, bardzo często na balach odbywają się konkursy na najlepsze damskie i męskie przebranie. A wiadomo, najlepiej ocenia się stylizacje, które można porównać z oryginałem.