Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/fzf/public_html/snv.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Kostiumy na karnawał do pary

Pomysłowe stroje karnawałowe dla par

Jeśli na bal, to koniecznie z osobą towarzyszącą. No bo, kto to widział żeby w karnawale bawić się w pojedynkę? No właśnie! Z mężem czy żoną, z chłopakiem czy dziewczyną, z kolegą czy koleżanką…- status związku bądź jego brak nie ma znaczenia! Grunt, to chwycić kogoś pod ramię i roztańczonym krokiem zdobywać parkiet, raz za razem.

Ok. Powiedzmy, że mamy partnera/partnerkę do tańca i zabawy, i… co teraz? Teraz, najwyższa pora na wybór przebrania karnawałowego. W końcu, idziemy na bal maskowy zatem, bez szałowego kostium ani rusz! Chłopaku, dziewczyno- rusz więc głową i pomyśl, w co się ubrań, w jaką postać się wcielić? Przy czym, idąc w parze, dobrze jest mieć na uwadze tę drugą osobę. Tak właściwie, to decyzja o ewentualnym stroju-przebraniu powinna zostać podjęta wspólnie. Dlaczego? A no, dlatego że takie wspólne obmyślanie za co lub za kogo się przebrać, może zaowocować stwierdzeniem, iż najtrafniejszym pomysłem byłoby wcielić się w postaci „z tej samej bajki”. Przykładów takich bohaterów- bajkowych i filmowych, jest cała masa. Naprawdę jest w czym wybierać .

TOP 15,

czyli kultowe, najlepsze z najlepszych, bajkowo-filmowe pary, które fajnie byłoby zobaczyć na balu przebierańców:

1) Piękna I Bestia 2) Shrek i Fiona 3) Wilk i Czerwony Kapturek 4) Pszczółka Maja i Gucio 5) Fred i Willma Flinstonowie 6) Ken i Barbie 7) Księżniczka i Książę 8) Myszka Miki i Minnie 9) Rumcajs i Hanka 10) Jasmina i Aladyn 11) Robin Hood i Lady Marion 12) Bolek/Lolek i Tola 13) Hrabia Dracula i wampirzyca 14) Piotruś Pan i Dzwoneczek 15) Bonifacy i Kot Filemon

Mijają lata, a na karatach książek, ekranach telewizyjnych i kinowych, pojawiają się nowi bohaterowie, którzy zdobywają serca czytelników widzów. Stąd też, gdy zbliża się karnawał- bale, imprezy, przyjęcia maskowe; można wskoczyć w niecodzienne ciuszki, zrobić sobie nietypowy makijaż, trendy pięcie włosów i… pojawić się na parkiecie również jako:

a) Edward i Bella b) Elena i Stefan (lub Damon), c) Pan i Pani Smith, czy d) Harry Potter i Hermiona Granger

Tak naprawdę, możliwości stworzenia oryginalnego przebrania karnawałowego są niezmierzone. Wszystko zależy od naszej wyobraźni, kreatywności, chęci i oczywiście, dystansu do siebie, bo powiedzmy sobie szczerze, nie każdy ma na tyle śmiałości i odwagi, aby wskoczyć w rajstopy (Piotruś Pan) czy założyć lateks (wampirzyca).