Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/fzf/public_html/snv.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Własnoręcznie robione kostiumy damskie

Przebrania damskie- zrób to sama!

Kobiety lubią zaskakiwać swoim wyglądem- to nie założenie, to fakt. Nieustanne zmiany wizerunku nie są im obce. One, to po prostu kochają! Nowy kolor włosów, rewolucja w garderobie…, niewielka- częściowa, lub ogromna, bo całkowita zmiana wyglądu- ta czy ta, daje im mnóstwo satysfakcji i zadowolenia. Dla kogo te zmiany? Przede wszystkim dla siebie, ale także dla innych kobiet i, oczywiście, dla swoich mężczyzn, aby wiedzieli, jak cenny skarb mają u swego boku.

Karnawał, kolorowy i szalony, jest prawdziwym rajem dla miłośniczek przebieranek! Któraż z pań nie marzy o tym, by choć raz przywdziać piękną szatę niczym królowa z bajki, któraż z pań nie pragnie choć przez moment wcielić się w postać, która na co dzień jest jej obca? No cóż, zapewne znalazłyby się takie wyjątki, aczkolwiek w obliczu balu przebierańców na pewno byłyby one skłonne „wskoczyć” w nie swoje ciuszki!

Wypożyczenie kostiumu, to sposób na zaoszczędzenie cennego czasu, a zarazem gwarancja efektownego stroju. Nakłady finansowe są przy tym tak niewielkie, że nic tylko brać! Niemniej, przebranie można wykonać samodzielnie. Czasami, do stworzenia wspaniałej kreacji wystarczy to, co znajduje się w naszych szafach lub w workach na strychu/w piwnicy- trzeba tylko ruszyć głową, puścić wodze fantazji, a efekt może być naprawdę piorunujący!

Stare, babcine szmatki, ubrania; które już „wyszły z mody”, w okresie karnawałowym będą jak znalazł! W poszukiwaniu konkretnych elementów stylizacji, która sobie wymyślimy, warto udać się do sklepów typu secondhand, tzw. ciucholandów. W stercie, wydałoby się obciachowych, szmatek można znaleźć fantastyczne rzeczy! A jeśli nawet nie gotowe kreacje, to na pewno tkaniny, z których takowe kostiumy powstaną. Igła z nitką tudzież maszyna do szycia potrafią zdziałać cuda! Uszycie spódnicy, peleryny, bluzeczki itp. wcale nie wymaga wybitnych umiejętności krawieckich. Odrobina chęci i zapału w zupełności wystarczą.

Zaś, kapelusze, czapki, apaszki, chusteczki, wstążki, peruki, maski i inne, równie ciekawe dodatki wzbogacą karnawałowy look. Hasło na wieczór: „Przyodziać się od stóp do głów i bawić się do białego rana!”

Udając się na przyjęcia z osobą towarzyszącą– mężem, narzeczonym, chłopakiem; warto wziąć pod uwagę oryginalne kostiumy do pary, aby rzeczywiście było widać, że ten oto mężczyzna jest z tą oto panią. Powiedzmy, np. on jako Bestia, ona zaś, jako Piękna- czyż to nie duet idealny! A jakże! Przebieranie się par w taki sposób, by uzupełniać się wizerunkowo, jest mile widziane, aczkolwiek jest to kwestia wolnego wyboru.